HAKKIMIZDA

Bizim görevimiz, Düşlerinizdeki Düğünü Size Yaşatabilmek !
Bunun için en küçük detaya kadar her ayrıntıyı düşündük!

2008 Yılında faaliyet göstermeye başlayan Kültür Balo Salonu, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla yüzlerce organizasyona ev sahipliği yapmıştır.

Alışılmış hizmet anlayışından uzak, gelişmiş entegrasyon ve alt yapıyı bünyesinde standart hizmet olarak barındıran Kültür Balo Salonu siz müşterilerimizin unutulmaz organizasyonlar yaşamasını amaç edinmiştir. Kültür Balo Salonu olarak kaliteli bir zaman yaşatmanın mutluluğu içerisindeyiz.

İç tasarımında kullanılan zarif mimarî unsurları ile Kültür Düğün ve Balo Salonu özel toplantılar, kokteyller, düğün merasimleri için kullanılan bir salondur. 700 m2’lik etkileyici bir alan sunan Kültür Balo Salonu, düğün merasiimlerinden toplantı, gala ve ürün lansmanlarına kadar geniş yelpazede birçok etkinlik için seçkin bir ortam sağlamaktadır. Modern ve zarif tasarımıyla Kültür Balo Salonu 850 kişiyi ağırlayacak kapasiteye sahiptir. Sade dekoru ve soft ışıkları ile etkinliğiniz, misafirleriniz için unutulmaz bir anıya dönüşecek.

650 kişilik yemekli davet ve 1000 kişilik kokteyl kapasitesiyle Kültür Balo Salonu büyük davetler ve görkemli organizasyonlar için ideal bir ortam sunuyor. Her detayında kalitesini yansıtan Kültür Balo Salonu 5m metre yüksekliği ve 700 m²’lik alanıyla yemek ve düğün resepsiyonlarının yanı sıra konferanslar, ürün lansmanları ve diğer medya etkinlik ve sunumları için hizmet veriyor.

Vizyonumuz
Düğün sektöründe müşteri memnuniyeti ve hijyen kurallarına odaklı hizmet anlayışıyla Çorum’un ilk akla gelen ve tercih edilen markası olmak. Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Misyonumuz
Düğün sektöründe müşterilerimizin beklentilerini; mamüllerimizi her zaman taze, leziz ve hijyen ilkelerine uygun, nitelikli ve güler yüzlü personellerimizin sunumuyla, sürekli ve aşarak karşılamaktır.

Değerlerimiz

  • Kaliteli ve uzman kadro
  • Temiz, hijyenik ve güvenilir bir üretim,
  • Daima en iyiyi üretme politikası ile en sağlıklı, en kaliteli ve en lezzetli ürünler,
  • Güler yüzlü ve hızlı hizmet.